Choose your location | Vyberte svoji lokaci

EUROPE (€ + Kč)
MužiŽeny O nás Filter
Jazyk stránky je

Ceny jsou uvedeny v

Chcete zjistit více o Bohempii a konopí?
Nebo nás chcete kontaktovat?

Bohempia je na Hithit.cz s barefoot teniskami

16. 10. 2018

Vraťme se společně k přirozené zdravé chůzi s unikátními barefoot konopnými teniskami Bohempia, nohy máme přece jenom jedny… A protože jenom jednu máme i planetu a přírodu, jsou boty vyrobené z našich oblíbených udržitelných materiálů – technického konopí a přírodního kaučuku.

bohempia barefoot tenisky

Konopné tenisky vyrábíme už 3 roky a na barefoot variantu téhle streetové obuvi se nás ptáte snad stejně dlouho. Dlouho jsme byli limitovaní výrobními možnostmi, zkrátka naše “továrna na tenisky” nebyla schopná barefooty vyrobit a technicky se to nedařilo. Na začátku roku 2018 se nám ale otevřely nové možnosti a ejhle, najednou to šlo. Díky neustávajícím dotazům od fanoušků jsme se rozhodli zhotovit prototypy a pokusit se dojít až k finální podobě konopné tenisky, která bude odpovídat všem pravidlům barefoot boty. A to se nám po několika pokusech podařilo. Hodně nám s tím pomohl Petr Mühlhans, specialista na barefootovou obuv, se kterým jsme vše průběžně konzultovali. Až vznikla bota, která se zdála být dokonalá, a tak jsme ve středu 3. října spustili kampaň na Hithitu.

Kampaň jsme spustili v deset hodin ráno a hned po pár minutách spadl celý web Hithitu, který se podařilo nahodit zpět až za hodinu. Tak velký byl zájem o barefoot tenisky Bohempia, wow! Cílovou částku 490 000 korun se nám podařilo vybrat za méně, než osm hodin, resp. sedm, pokud nepočítáme tu první hodinu, kdy se do kampaně téměř nedalo dostat. Uf, to jsme opravdu nečekali..

I když už máme “hotovo”, tak je to přesně naopak. Rozhodně nezahálíme a vymýšlíme, jaké další barefoot produkty budeme schopni vyrobit, pokud vybereme víc peněz. Jak to dopadne zatím nevíme ani my, tak naši kampaň a její vývoj sledujte ZDE. Až do 1. listopadu máte čas nás podpořit, vybrat si svou odměnu (barefoot tenisky za super cenu, protože prodejní cena bude vyšší) nebo kampaň sdílet se svým okolím.

Díky, že v tom jedete s námi! 🙂

#hempinside #barefootoutside

Zpět na všechny články.