Choose your location | Vyberte svoji lokaci

MužiŽeny O nás Filter
Jazyk stránky je

Ceny jsou uvedeny v

Chcete zjistit více o Bohempii a konopí?
Nebo nás chcete kontaktovat?

Jak pečovat o konopné produkty?

10. 2. 2020

Péče o konopné tenisky a oblečení není žádná velká věda. Pokud jste hrdým majitelem nějakého Bohempia kousku, přečtěte si, jak se o něj starat.

Na konopné boty vám bude stačit suchý kartáček nebo mokrý hadřík. Případně pokud se podařilo tenisky ušpinit víc než málo, lze použít prášek na jemné praní a opět hadřík či houbičku. Doporučujeme tedy čištění pouze ruční, nikoli v pračce, ta by totiž ve spojení s teplou vodou a práškem mohla narušit konstrukci boty a spojení látky s podrážkou. Boty lze také impregnovat, aby odpuzovaly vodu, vydržely déle čisté a celkově se lépe udržovaly. Stačí k tomu běžně dostupné impregnační prostředky ve spreji.

Bohempia Shoe Detail

A jak vyzrát na oblečení z konopí?

To samozřejmě prát můžete, na klasický program při 40 °C (utěrku až na 90 °C) a s běžnými pracími prostředky. Nižší teplota a ekologické prostředky jsou samozřejmě lepší volbou vždy. Sušičce se raději vyhněte a žehlit můžete maximálně na první stupeň. Zkoušeli jsme oblečení také větrat na čerstvém vzduchu místo praní po každém nošení a výsledky byly uspokojivé, to oceníte třeba na cestách. A bonus nakonec? Časem a praním se konopné oblečení stává měkčím a pohodlnějším.

Projděte si naši aktuální nabídku tenisek, barefootů a oblečení zde.

Bohempia Bag

Zpět na všechny články.