Choose your location

EUROPE (€ + Kč)
MužiŽeny O nás Filter
Jazyk stránky je

Ceny jsou uvedeny v

Chcete zjistit více o Bohempii a konopí?
Nebo nás chcete kontaktovat?

Zima jedině v konopné mikině

10. 1. 2019

Na konci roku jsme naskladnili nové konopné mikiny a rovnou jsme jednu z nich poslali na testovací výlet. Ptáte se, v čem je mikina vyrobená z konopného vlákna unikátní a co všechno vydrží? 

Zima je teď všude kolem nás a produkty z konopí jsou jedním ze způsobů, jak se (alespoň trochu) zahřát a nezmrznout na kost. Jasně, že teď nemyslíme naše tenisky, spadeno máme totiž na konopnou mikinu, která je oproti “obyčejným” mikinám tak trochu speciální…

Konopné vlákno je 100% přírodní a vyznačuje se schopností termoregulace. To v praxi znamená jednoduše to, že v zimě hřeje více, než třeba bavlna. Mikiny jsou díky konopí navíc velmi pevné, odolné a antimikrobiální. Nemusíte je tedy prát příliš často (stačí je dobře vyvětrat) a navíc vám mnohem déle vydrží a neprošoupou se.

Konopná mikina Bohempia

Fakt, že konopná mikina hřeje i v těch nejextrémnějších podmínkách, nám potvrdili talentovaní fotografové Johana a Ondra. Vybrali si jedno z nejstudenějších míst, kam se člověk může vydat – Island – a pro jistotu v prosinci. Takže zima zaručena. Jestli máte i vy naplánovaný nějaký zajímavý výlet (ať už do Asie nebo do Tater), rádi a hezky fotíte, zajímá vás udržitelnost a chtěli byste si přibalit naše konopné kousky, napište nám a domluvíme se :).

Konopná mikina BUNA je aktuálně skladem ve 3 nových barvách – černá, šedá a bordó. Má unisexový střih – pro holky doporučujeme velikost S (vyzkoušeno na vlastní kůži), je na zip a vlastní kapuci i kapsy. Mikiny jsou ušité v České republice z pevného nepočesaného úpletu (směs konopí s bavlnou). Jsou prodyšné, pevné a vhodné pro denní nošení nebo třeba i na sport.

Zpět na všechny články.