Choose your location

EUROPE (€ + Kč)
MužiŽeny O nás Filter
Jazyk stránky je

Ceny jsou uvedeny v

Chcete zjistit více o Bohempii a konopí?
Nebo nás chcete kontaktovat?

Dárkové vouchery se slevou – připravte se na jaro

26. 3. 2020

Milí příznivci konopí,

Stejně jako spousta jiných malých podniků musíme i my začít přemýšlet mimo zajeté rámce. Obracíme se proto na své věrné zákazníky s nabídkou, která může přijít vhod.

Předplaťte si jarní nákup

Jaro začalo a s ním další sezóna tenisek. Budeme rádi, když si pro ně přijdete osobně, bohužel ale nemůžeme s jistotou říci, kdy to bude opět možné. Nabízíme vám proto dárkový poukaz s 20% slevou, který můžete využít, až ten správný čas přijde. Kdykoliv během letošního roku.

Je to jednoduchý způsob, jak si můžeme navzájem pomoci. Vy u nás máte garantovaný nákup v hodnotě 1000 nebo 2500 Kč, který si předplatíte s 20% slevou, a my budeme mít větší jistotu, že se nám podaří současnou situaci překonat bez úhony.

Poukazy vám pošleme přes GLS až domů a ještě přibalíme malý dárek:

Utěrka nebo čtyři roušky?

Společně s poukazem dostanete také jednu z našich konopných utěrek . Je to dárek nejvyšší potřeby: může sloužit jako kuchyňská utěrka nebo jako materiál na čtyři skládané roušky. Rozhodnutí necháme na vás.

Konopná látka má vysokou savost a pevnost. To z ní dělá skvělou utěrku. Zároveň má také antibakteriální účinky. Máme potvrzené, že jedna z mnoha bakterií, kterou konopné vlákno likviduje, je Klebsiella pneumonia, bakterie zodpovědná za zápal plic. Látka je navíc hypoalergenní. To z ní dělá skvělou roušku.

Utěrky máme ve třech barevných variantách: modrá, červená a černá. Pokud si chcete vybrat, připište svoji preferenci do poznámky a my vám ji pošleme.

Pro zajímavost: minulý týden jsme na našich sociálních sítích nabídli 250 metrů džínoviny pro výrobu roušek a do 24 hodin byla pryč. Byla to látka na cca 9000 roušek ze stejného materiálu, ze kterého vyrábíme i naše utěrky.

 

— KONOPNÉ POUKAZY NAJDETE ZDE —

 

Budeme moc rádi za podporu a těšíme se, až se potkáme osobně nebo při nákupu přes náš e-shop. Držte se, jezte hodně vitamínů, myslíme na vás!

Vaše Bohempia 🌿

Zpět na všechny články.