MužiŽeny O nás Filter
Jazyk stránky je

Ceny jsou uvedeny v

Chcete zjistit více o Bohempii a konopí?
Nebo nás chcete kontaktovat?

Limitovaná edice tenisek ORASTA

20. 2. 2018

Už jste viděli konopné tenisky s trojbarevnou podrážkou? 

Bohempia v kolaboraci s muzikantem MessenJah vytvořila 100% konopné tenisky Orasta s trojbarevnou podrážkou. Díky technologii, kterou trojbarevná podrážka vzniká, je každý pár originálem.

Kotníkové šněrovací kecky vznikly s vysokým podílem ruční práce v tradiční české továrně ve Zlíně. Kromě trojbarevné podrážky model Orasta stejně jako všechny naše ostatní produkty vlastní ortopedickou stélku a díky antiseptickým a termoregulačním vlastnostem vytváří příjemné mikroklima. Konopné vlákno v zimě hřeje, v létě chladí a jeho extrémní pevnost napomáhá dlouhé životnosti.

MessenJah spolupráci se značkou Bohempia komentuje slovy: „Spolupráce vznikla z přirozených oboustranných sympatií. Pohybuju se v konopné subkultuře už léta, a když jsem zaznamenal českou firmu vyrábějící konopné boty a další produkty, tak jsem se do Bohempia hned ze zvědavosti vydal. Slovo dalo slovo a okamžitě se začaly rýsovat možnosti spolupráce. Hned na první schůzce padl nápad na vytvoření speciální edice bot v barvách reggae. Pár týdnů po prvním setkání s Tomášem už jsem se v prototypu bot objevil ve svém videoklipu Naděje je a nedlouho poté se návrh bot dostal do výroby i na pulty Bohempia. Rád podporuju lokální výrobky šetrné k přírodě a jsem moc rád, že se nám s Tomášem a týmem Bohempia podařilo jeden takový výrobek dostat k lidem.“  

A Tomáš Rohal z Bohempia doplňuje, že „výroba trojbarevné podrážky byla výzvou, protože je technologicky náročnější. Na rozdíl od jednobarevné podrážky, která vzniká z jednoho kusu gumy, vznikla ze čtyř ručně vyskládaných dílů, a proto je každá bota originálem,“.

Zpět na všechny články.