MužiŽeny O nás Filter
Jazyk stránky je

Ceny jsou uvedeny v

Chcete zjistit více o Bohempii a konopí?
Nebo nás chcete kontaktovat?

Babí léto aneb Jak probíhá focení pro Bohempia?

10. 10. 2018

Bohempia Shooting

Letos k nám bylo léto obzvlášť štědré. Trvalo neuvěřitelných 6 měsíců, téměř bez přestávek od dubna až do září. Že by to byl nějaký meteorologický rekord? Nedivili bychom se…

V Bohempia jsme posledních slunečních paprsků využili mimo jiné k nafocení moodových fotek k naší poslední kolekci konopných tenisek. Tyhle fotky nás budou hřát (doufáme) dalšího půl roku a snad zanechají hřejivý pocit i ve vás.

Když fotíme, tak nejradši na reálných lidech, často na fanoušcích Bohempia, protože věříme, že autenticita lidí je na fotkách poznat a dává jim hloubku. Máme rádi přirozenost, energii a živelnost a chceme dát prostor našim příznivcům, kteří jsou zajímaví nejen na fotkách, ale také v reálném životě. Poprvé jsme tento postup vyzkoušeli před rokem, kdy jsme na našem Instagramu vyhlásili výzvu a ozvala se nám spousta skvělých holek i kluků. Pochopili jsme, že tudy cesta rozhodně vede, a tak jsme s některými fanoušky v kontaktu doteď a na některých našich fotkách nevidíte profi modely a modelky, ale naše příznivce z řad smrtelníků, kterým děkujeme za důvěru i podporu.

Výjimečně se odvážeme a pozveme na focení opravdové modely/ky. Před naším letním focením se nám naskytla příležitost vyfotit kolekci s vycházející hvězdou Petrou, jejíž něžný pohled doplnil svým svérázným vzhledem model, který si říká Vlk. Vzali jsme tuto příležitost vážně a spolu s naším oblíbeným (a věrným) fotografem Mojmírem jsme vyrazli na ikonické pražské místo Stalin, kde stojí za to nejen okolí, ale také výhledy na celou Prahu. Tahle lokalita je prostě klasika a má pořádného ducha a sílu. Fotky, které vznikly, jsou navíc nejen v digitální podobě, ale také v analogové.

Díky všem fanouškům, modelům i fotografům, kteří s námi fandí (a fotí) konopí!

#hempinside

Zpět na všechny články.